WilliamPOLO natūralios Odos vyriškos Piniginės Vyrų Piniginės, Vyriškos Rankinės Trumpas Pinigų Klipas Piniginės moteriškos Piniginės Odinės Piniginės Kortelės turėtojas Piniginės

 • €28.85
 • Yra sandėlyje
  SKU d762

  Įvadas: WilliamPOLO, kurios tikslas teikti mažas, bet subtilus produktų,mūsų įmonės dėmesys sutelkiamas į verslo, gamybos Vyrų\ \ 's piniginės.Mes imtis aplinkos kūrimo, nes mūsų prekės ženklo vertę ir visada skatinti savo darbuotojus aktyviai dalyvauti aplinkos apsaugos labdaros veiklą.PRISTATYMAS-visame Pasaulyje: Apskritai,we will ship užsakymą iš Kinijos Duonosgira.lt Standartinis Pristatymas ar Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu 2-3 dienos darbo dienas.Pristatymo laikas daugumai šalių yra apie 12-30 dienų.Kai kurie countriesmay imtis daugiau ir daugiau dienų.Pavyzdžiui, pristatymo laikas, kad Brazilija ir Argentina gali užtrukti daugiau nei 50 darbo dienų.Jei tikėtis pristatymo laikas artėja, bet jūs esate iš miesto, ar dėl kitų priežasčių jums nėra namie gauti paketą,jūs galite susisiekti su mumis pratęsti pristatymo data.

  • Kaina
   Kokybė

   Very big, not enjoyed

   Waynecarol0825

   2020-11-08

  • Kaina
   Kokybė

   Arrived early congratulations I recommend this seller

   Dmnaezjih

   2020-12-16

  • Kaina
   Kokybė

   Excellent product as the page shows.

   Clklclkl

   2020-12-04

  • Kaina
   Kokybė

   Excellent product quality, comes a estojinho together and still get a gift that is a wallet for cards. Quite liked! Can buy without fear, detail: arrived super fast, led or 10 days. Can buy without fear, am Rio.

   Rastaman8905

   2020-10-29


  Gaminio Apžvalga *
  Kokybė
  Kaina